27. mai 2010

Kaunis naeratus suveks

Suvi on peagi käes, mil jõuab kätte aeg pidulike sündmustega koolilõpetajatele, noorpaaridele, kui ka lihtsalt kõigile meile. Mis võiks veel meeldejäävam olla, kui kaunis hetk mälestusena Sinu albumis Teie kõige erilisematest hetkedest. Ka meie soovime omalt poolt teha kõik selleks, et Teie ilus, üllatusi täis suvi veelgi meeldejäävamaks muuta, seda läbi kauni ja särava naeratuse.

Terved hambad ja särav naeratus muudavad Teid eriliseks!

Kaarli Hambapolikliinik pakub mitmeid erinevaid võimalusi, kuidas oma naeratus veelgi kaunimaks muuta.

Soodapuhastus ehk Air-Flow

Kõige lihtsam võimalus on hammaste puhastamine soodaga ehk Air -Flow puhastus.
Puhastus kujutab endast pehmete ülipeente osakeste kasutamist hambapinna puhastamiseks sinna ladestunud mustusest, näiteks: suitsu, kohvi või teeplekid. Mitmeid kordi kiiremini tulemusi andev, kui tavapäraste harjaste, pastade või poleerimisvahendite kasutamisel ja mis veelgi olulisem – ilma hambapinda kahjustamata. Katt, sadestised ja värvierinevused kaovad kiirelt ning valutult ka raskesti ligipääsetavatest kohtadest. Protseduur sobib kõigile patsientidele, soovitavalt võib protseduuri korrata iga poole aasta tagant.

Soodapuhastus võtab aega pool tundi ja ühe hamba töötlus maksab 60.-EEK

Hammaste valgendamine

Võimalus on ka hammaste valgendamine. Selleks pakume samuti mitmeid erinevaid variante.
Kabinetis kohapeal pakume Zoom valgendust. Protseduur võtab aega 2,5h. Protseduur algab ettevalmistustega, millele järgneb tunnine valgendamisfaas ja viie minuti pikkune fluorihooldus. Vähemalt 2 nädalat enne protseduuri soovitame hambad hügienisti või
hambaarsti juures puhastada. Lõpptulemus võib olla kuni kaheksa astet heledam toon, kuid samas on tulemus alati väga individuaalne. Protseduur sobib peaaegu kõigile, erand juhtudel ei mõju valgendamine soovitud viisil. Hambaarst selgitab sobivuse kontrollides individuaalselt suupiirkonda.

Järgides Zoom hammaste valgendamisjärgseid hooldamise reegleid, säilib Teie hammaste
valgendamistulemus püsivalt. Pärast valgendamisprotseduuri saate koduseks kasutamiseks hooldussarja ning valgenduskaped, mida kasutatakse värvumist märgates. Särava valge naeratuse säilitamiseks piisab üldjuhul järelhooldusest kord aastas.
Ideaalne valgendussüsteem neile, kes soovivad näha tulemusi kohe!
Kogu protseduur maksab 3700.- EEK

Lisaks neile kahele protseduurile on veel võimalus osta meie registratuurist koju kaasa koduseks valgendamiseks mõeldud tooteid. Valida saate erinevate valgendavate hambapastade vahel ja ka valmis kujul valgenduskapesid.
Ilusat suve koos särava naeratuse ja eredate hetkedega soovides Teie Kaarli Hambapolikliinik!

2 kommentaari:

 1. Kas need valgenduskaped, mis peale valgendamist kaasa antakse, maksavad ka midagi? Kui palju maksab järelhooldus?

  VastaKustuta
 2. Tere,

  Valgenduskaped (Treswhite), mida saate valmis kujul osta meie registratuurist, maksavad 1000.-EEK komplekt(2 x 10 kapet). Võimalus on osta ka üksikult 100.- EEK tükk. Püsivama tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada kümne päeva jooksul ära kogu kümne korra komplekt. Hea tulemuse annab ka ühekordne kape, seda soovitame kasutada näiteks vahetult enne olulist sündmust/tähtpäeva. Efekt on kohene, kuid ei pruugi olla väga püsiv. Järelhooldust üldjuhul selline valgendusmeetod ei vaja, küll aga kui hambad muutuvad tundlikuks, siis on selleks olemas spetsiaalsed hambapastad, mis tundlikust vähendavad (erinevad variandid, müügil kõikjal apteekides ja ka meie registratuuris Sensodyne).

  Kaunist suve soovides
  KHP

  VastaKustuta