29. jaanuar 2010

Tere

Kas meile läheb korda meie patsiendi rahulolu?

Muidugi läheb, sellepärast otsustasimegi Teile, kallid kliendid luua blogi, mis on mõeldud just selleks, et olla koos teiega ja teie lähedal igal hetkel.

Teeme iga päev tööd selle nimel, et pakkuda Teile paremaid lahendusi kauni naeratuse ja säravate, tervete hammaste saavutamiseks. Oma blogis soovime tulla Teie muredele ja rõõmudele veelgi lähemale, et olla kursis kõigega, mis aitaks meil koos veelgi paremat tulemust saavutada.

Soovime julget külastamist ja kaasarääkimist kõigil teemadel, mis huvi pakub.

Teie huvitavaid ettepanekuid ja mõtteid ootama jäädes...

15 kommentaari:

 1. Väga lage! Tahan oma 2 põngerjat korraks teie juurde tuua, et valges kitlis arstitädi vaataks neile silma ja ütleks kui oluline on iga päev hambaid pesta. Selleks vist ei pea aega kinni panema?

  VastaKustuta
 2. Aeg hambaarsti juurde tuleb kindlasti eelnevalt registreerida, kas telefonil 1619 või koduleheküljel aadressil www.khp.ee
  Esmakordselt pisikeste patsientidega visiidile tulles, soovitame tulla veidi varem kohale. Lapsed saavad rahulikult tutvuda meie laste mängutoaga, joonistada pilte, vaadata multifilme ja koridoris ringi piiluda. Vanemad aga saavad samal ajal vormistada lapse isikukoodi alusel vajaliku ravikaardi ning seejärel juba rõõmsalt koos lastega esimesele visiidile suunduda.

  VastaKustuta
 3. Tere !
  Vaatasin teie arstidest pilte ja mõtlesin , et võiks tulla ka teie polikliinikusse visiidile.Paljud sõbrad on väga kiitnud teie polikliinikut ja sõbralike arste.
  Kust võiksin infot veel saada arstide kohta ?
  Ning kui palju maksab teil hammaste valgendamine?
  Olen küll kuulnud , et see ei ole hammastele just kõige parem asi , kuid kas see oleneb ka sellest mis valgendamis vahenditega seda tehakse?
  Olen väga huvitatud teie polikliinikust ja sooviks kiiret tagasisidet.

  VastaKustuta
 4. Tere,
  esiteks on väga tore kuulda, kui kiidetakse ja kindlasti oleme väga rõõmsad, kui otsustate meie kasuks.

  Lähemat infot meie arstide kohta saate päris kindlasti meie infotelefonilt 1619 või e-posti aadressilt info@khp.ee. Muidugi võib ka arstiga otse suhelda, kui keegi konkreetne sümpaatne tundub.

  Hammaste valgendamise hinna osas saab üldise indikatsiooni meie kodulehe teenuste alamlehelt, küll aga peab meeles pidama, et lõplik summa selgub ikkagi ravikabinetis, kuna inimesed ja suud võivad olla väga erinevad.

  VastaKustuta
 5. Tere! Olen 30-aastane ning mul on eesmised ülemised hambad vahedega, kuid tahaks kuidagi oma naeratust ilusaks saada. Olen kuulnud nii lumineeridest kui ka laminaatidest. Samuti olen kuulnud väga palju head Teie kliiniku kohta ning küsiks seejures, et kas Kaarli Hambapolikliinikus oleks sellise vea likvideerimine eeltoodud variantidega võimalik?

  VastaKustuta
 6. Otse loomulikult, oleme valmis pakkuma Teile parima lahenduse! Registreerige aeg vastuvõtule ja siis vaatame juba täpsemalt kõik sobilikud variandid ja võimalused üheskoos üle.
  Parimat!

  VastaKustuta
 7. tere.
  Mind huvitaks kas teie polikliinikus ka ravitakse või siis tõmmatakse hambaid üldnarkoosis??!!

  tänud.

  VastaKustuta
 8. Üldnarkoosis meie hambaid ei ravi. Meie andmetel on olemas kaks kliinikut, kus vastavat protseduuri teostatakse. Tartus Stigma Erakliinik ning Tallinnas Näo-ja Lõualuu Kirurgia Keskus.
  Küll aga soovitame siiski enne narkoosi kasuks otsustamist, tulla meie juurde konsultatsioonile ja lasta hambaarstil narkoosi vajadus hinnata. Sageli juhtub, et patsiendid, kes otsustavad narkoosi kasuks võtavad selle otsuse vastu seetõttu, et hambaraviga kaasneb suur hirmutunne.
  Tihtipeale on see aga põhjendamatu.
  Võib osutuda, et kvaliteetset ja valutut hambaravi on võimalik ka teisiti korraldada. Aga seda saab täpselt öelda juba hambaarst.

  Parimat!

  VastaKustuta
 9. Tere!
  Sooviksin välja vahetada 4 esihamba keraamilist krooni. Kui kaua see aega võtab ja millise summaga pean arvestama?

  VastaKustuta
 10. Tere,

  Keraamiliste hambakroonide väljavahetamiseks on kolm võimalust.
  Tsirkooniumkroon, kulla peal keraamika ja metallokeraamiline kroon. Kuna tegemist on esihambakroonidega, siin kindlasti soovitame Teile vahepealseks ajaks ka ajutisi kroone.
  Nelja esihamba keraamilised kroonid koos ajutiste kroonidega maksavad 16 - 26 tuhat Eesti Krooni, sõltuvalt sellest milline on Teile kõige sobilikum variant. Täpsem hind selgub esimesel hambaarsti visiidil.
  Ajaliselt võtab tööprotsess alustamishetkest, kuni lõpuni aega kolm nädalat.
  Soovitame Teile alustuseks registreerida aeg esimesele visiidile, telefonil 1619 ja siis vaatame juba täpsemalt edasi, kuidas Teid kõige paremini aidata saame.

  Kohtumiseni Kaarlis!

  VastaKustuta
 11. Tere,

  mul on 3 purihamba juureravi lôpetatud (ajutised täidised ja metallvôrud ümber hammaste) ning nüüd oleks vaja neile kroonid asetada.

  Palun andke ligikaudne raviaeg selle töö lôpetamiseks ning ligikaudne hind ka kui see on vôimalik.

  Küsiksin ka, et kas esihammaste korrektuuriks on vôimalik kasutada breketeid kui mul on mitu juureraviga ja kroonitud purihammast?

  VastaKustuta
 12. Tere,

  Kroonid valmistamine võtab aega umbes 1-2 nädalat (2-3 visiiti). Suvel puhkuste ajal sõltub see ka kuidas arst ja tehnik parasjagu tööl on. Teie kirjast ei saanud päris hästi aru, mida te mõtlete „hamba ümber olevate metallvõrude“ all – kas hambasse on asetatud juba tihvt?

  Krooni hind sõltub materjalist – 3000.- kuni 6500.-, teinekord on vaja toeks teha ka tihvt 1300.- kuni 1700.-

  Juureravitud ja kroonidega hammaste korral on võimalik ka hambumust korrigeerida, tavaliselt küll tehakse kroonid peale ortodontilise ravi lõppu.

  Ilusat suve soovides, dr Talvik

  VastaKustuta
 13. Mul 4 ülemist esihammast väga katkised. Selline küsimus, et kas on võimalik need neli ülemist hammast täiesti välja vahetada? Ja kui palju see võiks maksma minna. Ehk siis tõmbaks ülevalt 4 hammast välja ja paneks täiesti uued. Kuna väga puseriti ja breketitega asja lahendada ei ole võimalik.

  VastaKustuta
 14. Tere!
  Selleks, et ma annaks õiget infot, oleks siiski kõige parem tulla proteesiarsti konsultatsioonile Kaarli Hambapolikliinikusse.
  Patsientide esihammaste ravivõimalusi on erinevaid. Hammaste ruumipuudusest tekkinud puseriti olekut on väiksemate probleemide korral võimalik kroonidega lahendada küll, kuid ilma patsienti nägemata on võimatu otsustada.
  Oleme ka teinud selliseid lahendusi,kus mõnest hambast loobudes, saanud parema esteetilise tulemuse.
  Samuti on oluline hammaste tervislik seisund. Seda saame selgeks röntgen piltide abil, mida saab teha Kaarli Hambapolikliinikus kohapeal.
  Juhul kui hambad on tõepoolest väga katkised ja nende edasine ravi ei ole enam mõtekas, siis on kõige odavamaks lahenduseks asendada hambad ajutise suusteemaldatava proteesiga(190EUR) ja kui haavad paranenud, saab otsustada milline edasine ravilahendus on parim.
  Korralikku raviplaani tasub aega ja energiat kulutada, sest see on kogu töö aluseks.Kaarli Hambapolikliinikus on kõik meie eriala spetsialistid kohapeal olemas. Ma usun, et suudame Teie jaoks parima võimaliku lahenduse väljapakkuda.


  Parimate soovidega, Dr Triin Pullisaar

  VastaKustuta
 15. Tere mul on katkine hammas juba pool aastat kas seda saab ära parandada.

  VastaKustuta